Veer - Zaara

Polskie forum filmu Veer-Zaara


#1 2010-12-25 19:46:02

Priya_12

Administrator

Zarejestrowany: 2010-12-24
Posty: 72
Punktów :   

Ciekawostki

Kilka ciekawostek o Preity

* Fitness - "Kiedyś chodziłam na fitness i dbałam o linię, ale potem na planie Sangharsh złamałam nogę i musiałam przeleżeć sześć tygodni w gipsie. Nie miałam nic do roboty, więc całe dnie oglądałam filmy i jadłam. Zapisywałam tytuły obejrzanych filmów na gipsie. Po sześciu tygodniach gips był cały zapisany. Bardzo przytyłam przez ten czas. Potem wróciłam do pracy a kiedy zobaczyłam się na ekranie, dostałam zawału serca."

* Zawsze chciała zostać panią premier

* Marzy o zagraniu Trinity w Matrixie.

* Uwielbia kreskówkę 'Simpsonowie'.

* Jej ulubieni aktorzy: Hrithik Roshan i Aamir Khan.

* Ulubiona aktorka: Julia Roberts.

* Wzrost: 163 cm.

* Jej marzenia: Mieć willę na południu Francji.

* W 2003 roku była świadkiem w procesie finansisty Bharata Shaha podejrzanego o kontakty z mafią. Aktorka zeznawała na temat gróźb, jakie otrzymywała od mafii. Zeznania miały być tajne, jednak wiele informacji przeciekło do prasy i Zinta otrzymała policyjną ochronę na kilka miesięcy po procesie.

* W 2004 roku dwukrotnie cudem uniknęła śmierci: pierwszy raz w Kolombo w eksplozji podczas koncertu Temptations, drugi raz z powodu tsunami na Oceanie Indyjskim.

* Straciła ojca kiedy miała 13 lat.

* W dzieciństwie chciała być zakonnicą

* Przyjaźni się z: Shahrukh Khan, Gauri Khan, Abhishek Bachchan, Bobby Deol, Aishwarya Rai i Saif Ali Khan.

* Jest bardzo bliska przyjaciółka Hrithika Roshana.

* W 2005 r. zdobyła nagrodę IIFA Style Diva

* Ma dwóch braci: Deepanker Zinta i Manish Zinta. Jeden z nich jest oficerem armii indyjskiej.

* Jej ulubione perfumy to Envy by Gucci.


http://jpgki.pl/images/qqutwo65jn6imc0aguwo.jpeg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.fantasy-world.pun.pl www.zuzelbartek.pun.pl www.thcdb.pun.pl www.evo-cs.pun.pl www.goldenarmy.pun.pl