Veer - Zaara

Polskie forum filmu Veer-Zaara


  • Index
  •  » Newsy!
  •  » Kto mówi, że jestem bez pracy: Preity Zinta

#1 2011-03-01 19:48:49

 asha

Początkujący

31860890
Skąd: Maszkowo
Zarejestrowany: 2010-12-31
Posty: 22
Punktów :   
WWW

Kto mówi, że jestem bez pracy: Preity Zinta

Kto mówi, że jestem bez pracy: Preity Zinta
http://preityzintafanclub.files.wordpress.com/2009/11/awards-3.png?w=186&h=90



Aktorka Preity Zuinta ma jedno słowo dla każdego,którzy sądzi że jej kariera w Bollywood się skończyła-"Silly"
"Kto mówi, że jestem bez pracy? Każdy, kto może mieć to na myśli po prostu jest głupi."-mówi 36-letnia aktorka.
Ostatni film Heroes (2008) odniósł sukces to aktorka twierdzi że nie zostały niedostatki ofert filmowych.
"Oferty przyjeżdżają, ale przerwa z Bollywood była zamierzona", mówi aktor, dodając, że została zajęta swoją drużyną krykieta- Kings XI Punjab. "Chciałam być na tej podstawie, z moim zespołem. Więc postanowiłam nie podejmować pracy w Bollywood od kilku lat. Ale ja jestem aktorką po raz pierwszy to jest to co kocham robić. Jestem zajęta czytanie wiele ofert filmowych i coś powstanie już wkrótce."
Film Har Pal, w którym wystąpiła z Shiney Ahuja, został niepublikowany od 2007 roku, mówi "Nie wiem, kiedy film się ukaże. Producent i reżyser (Jahnu Barua) powinien dać znać. Mam nadzieję, że każdy dostaje na ten film szybko ".
Aktorka nie może się doczekać wyścigu w telewizji z programem "Guinness World Records - Ab Indie Todega". Program ma wyświetlać kanał Colors od marca.
Podobno zapłacono jej około setki tysięcy RS30 dla każdy odcinek show.

preityzinta.ubf.pl by Asha

Offline

 
  • Index
  •  » Newsy!
  •  » Kto mówi, że jestem bez pracy: Preity Zinta

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.kajol.pun.pl www.narutografans.pun.pl www.pokemon-black.pun.pl www.ninja-arena.pun.pl www.twisted.pun.pl